TWÓJ INTELIGENTNY DOM Obejrzyj film

SYSTEM FIBARO

 

 

Najważniejsze zalety Fibaro

 

 

Prosta, szybka, bezinwazyjna – instalacja systemu

Już nie musisz kłaść kilometrów przewodów elektrycznych i magistralnych, kłuć ścian, robić przeróbek, remontu domu. Nie ma możliwości uszkodzenia, nadłamania przewodów, ponieważ komunikacja odbywa się bezprzewodowo a moduły tworzą między sobą sieć MESH. Każde urządzenie jest jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem, jest w stanie nadawać i odbierać komendy sterujące. 

 

Konstrukcja na miarę XXI 

Moduły systemu Fibaro cechują się kompaktowym, a zarazem optymalnym kształtem. Element posiada jedynie 15,9 mm grubości, 42,5 mm szerokości oraz 37 mm wysokości. Obecnie jest to najmniejsze urządzenie tego typu na świecie. Nie da się również ukryć, że całość cechuje się wysoką estetyką i niebywałą elegancją.

Dużym ułatwieniem jest możliwość sterowania systemem za pomocą komputera, telefonu bądź panelu dotykowego niemal z każdego miejsca na Ziemi.

 

Ukryte koszty?

Instalacja systemu Fibaro nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. W zestawie znajduje się aktualizowane na bieżąco oprogramowanie do HC. Rozwiązanie to nie wymaga od nas konieczności zakupu paneli sterujących. Aby swobodnie korzystać z funkcjonalności systemu wystarczy nam iPad bądź tablet. Magistrala główna samodzielnie monitoruje stan podłączonych do niej urządzeń i w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa bądź nieprawidłowości wysyła na posiadane przez Ciebie urządzenie odpowiedni komunikat.

 

Fibaro Kalisz oferuje Ci… KOMFORT

System Fibaro cechuje się wyjątkowo ekskluzywnym, a zarazem niezwykle prostym w obsłudze interfejsem. 

System  rozpozna pojazd użytkownika, a także wykona zaprogramowane wcześniej czynności – rozjaśni oświetlenie, otworzy bramę garażową, a także włączy światło w samym garażu.

 Fibaro to wyjątkowo komfortowy system, którego obsługa i sterowanie może odbywać się w dowolnym miejscu na świecie. W tym celu wystarczy wyłącznie urządzenie z panelem dotykowym.

 

Fibaro Kalisz oferuje Ci… BEZPIECZEŃSTWO

 

W przypadku zdarzenia losowego np. pożaru, system nadal będzie działał bez zarzutu – wykona zaprogramowane wcześniej procedury bezpieczeństwa za pomocą asocjacji urządzeń.

 

Przykładowo:

 

Czujnik wykrył wysokie stężenie tlenku węgla. System automatycznie włączy rekuperację na najwyższy możliwy poziom. W każdym pomieszczeniu zostaną włączone światła, a sygnalizatory będą  ostrzegać o niebezpieczeństwie. Nie ma żadnych szans, by niebezpieczeństwo nie zostało zauważone przez domowników.

 Można powiedzieć, że prezentowany przez nas system sam dba o bezpieczeństwo i spokojny sen wszystkich domowników. Oczywiście użytkownik może w każdym momencie podglądać sytuację w domu za pośrednictwem telefonu, tabletu bądź komputera. W czasie awarii np. zalania wodą, pożaru, a także wizyt nieproszonych gości system wyśle specjalny komunikat na przypisane wcześniej urządzenie np. telefon.

 Uwaga! System Fibaro bez trudu symuluje obecność w domu, co jest niezwykle przydatne w czasie dłuższych bądź weekendowych wyjazdów. Inteligentne urządzenie dostosuje swoje zachowanie do pory dnia oraz warunków atmosferycznych panujących za oknem.

 

Interfejs   

                                             

System Fibaro posiada prosty, czytelny interfejs graficzny. Za jego pośrednictwem możemy w dowolnej chwili zmienić zależności, sceny oraz całą inteligencję systemu z dowolnego komputera.

Nowy, praktyczny interfejs umożliwia wygodne sterowanie wieloma urządzeniami realizującymi funkcje – ogrzewania, klimatyzowania, podlewania. Za pomocą paneli bez trudu zaprogramujemy harmonogram działań wszystkich urządzeń, w zależności od pory dnia oraz dnia tygodnia.

 

Lokalizacja członków rodziny

 Denerwują Ciebie ciągłe pytania „Gdzie jesteś?” „Co robisz?” „Kiedy wrócisz do domu?” Nowa funkcjonalność systemu Fibaro umożliwia uzyskanie odpowiedzi na te pytania, bez konieczności konsultacji z członkiem rodziny.

 

Zaawansowane sceny

 Nowy interfejs systemu Fibaro umożliwia tworzenie scen zaawansowanych. Sceny możemy uzależniać od dowolnych zmiennych, definiowanych przez użytkownika. Od dziś można dowolnie programować funkcjonalności systemu, tworząc skomplikowane układy logiczne.

 

 

Inteligentne instalacje elektryczne Kalisz, alarmy, kamery, monitoring

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Turek, Koło, Konin, Sieradz, Kraków, Wrocław, Łódź – działamy na terenie całej Polski. Szukasz wysokiej klasy inteligentnych instalacji elektrycznych? Potrzebujesz zaawansowanego technologicznie alarmu bądź monitoringu? Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom Klienta.

 

Instalacje elektryczne, alarmy, kamery, monitoring, systemy przeciwpożarowe – wybierz rozwiązanie najlepsze dla swojego domu bądź biznesu!