STEROWNIK / RGBW CONTROLLER

 

Nieziemski potencjał

Uwolnij wodze fantazji aranżując wnętrze salonu czy łazienki. Stwórz efekt oświetlenia dostosowany do Twoich potrzeb oraz warunków panujących na dworze, dobrego nastroju lub specjalnej okazji. 3 miliony barw czekają na Twoje indywidualne pomysły!

RGBW Controller to jedyny na świecie zaawansowany, bezprzewodowy sterownik do obsługi trzy i czterokolorowych taśm LED. Prócz tradycyjnych kanałów RGB obsługuje także czwarty kanał światła białego dla uzyskania szerszej, pastelowej palety barw. Moduł pozwala na pracę z czterema dowolnymi czujnikami analogowymi.

Dom taki jak Ty

Technologia diod LED na dobre wpisała się w technikę oświetlenia naszych domów. Światło to idealnie odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach, w których w zależności od nastroju pragniemy poczuć ciepło i spokój.

Dzięki temu, że diody LED charakteryzują się niskim poborem prądu, a przy tym ich zakup jest stosunkowo tani, coraz częściej próbujemy podkreślić modernistyczny wystrój salonu, łazienki czy kuchni delikatną smugą świetlnych refleksów.

rgb_top_pl.j65pg

Wybierz ulubiony kolor

W interfejsie z łatwością dobierzesz kolory dla poszczególnych stref oświetlenia, a pasek ulubionych barw jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odmieni salon czy dziecięcy pokój. Bądź czarodziejem dobrego samopoczucia rodziny - dzięki magicznej kuli dobierz barwy na jakie masz ochotę. Na relaks pozwoli suwak z programami świetlnymi uruchamiający tryb spokojnych pastelowych kolorów, które mogą współgrać z muzyką.

Stwórz własne barwne kompozycje

Specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy cztery fantastyczne sceny świetlne z niezwykłymi animacjami. Zanurz się w atmosferze miłości i ciepła przy oświetleniu symulującym zapalony kominek. Poczuj magię inspirującego poranka w barwach zorzy porannej. Sprawdź przywołującą wspomnienia ciepłych letnich deszczy, wyjątkową magię kolorów burzy. Poczuj się jeszcze bezpieczniej za pomocą animacji symulującej koguty policyjne. Efekty wizualne są szczególnie ważne w przypadku osób niedosłyszących. Poczuj się niezwykle, zapomnij o problemach i zacznij wieczór w swoim nowym czarującym wnętrzu.

image7

 

Dom podpowie kolorami

slider_icon_3

Inteligentny dom reaguje na wszystko co dzieje się w Twoim otoczeniu. Wykorzystaj RGBW Controller nie tylko do aranżacji oświetlenia, ale również do informowania kolorami o zdarzeniu. Dzięki czterem wejściom analogowym możesz podłączyć cztery niezależne czujniki (0-10V). Wykorzystaj czujniki do podświetlenia wanny, która kolorem poinformuje o temperaturze wody. Dostosuj oświetlenie salonu do warunków za oknem lub pomóż podjąć centrali decyzję o podlaniu trawnika w zależności od wilgotności gleby i natężenia promieni słonecznych.

 

4- kanałowy ściemniacz dla podświetlenia o napięciu 12/24V

RGBW Controller umożliwia zarządzanie czterema kanałami oświetlenia. Jako jedyny na świecie sterownik bezprzewodowy pozwala na podłączenie aż czterech źródeł światła, których intensywność można zmieniać niezależnie.