WŁĄCZNIK / WALL PLUG

 

Fibaro Wall plug - estetyka jest najważniejsza

FIBARO Wall Plug jest najbardziej wysublimowanym, zdalnie sterowanym, inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii.

To niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.

Niewiarygodnie piękny plug_02

FIBARO Wall Plug to najmniejsze i najładniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jego nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Pokochasz jego kryształowy pierścień LED i idealnie gładką obudowę.


Montaż FIBARO WALL PLUG nie wymaga  posiadania jakichkolwiek narzędzi ani wiedzy o elektryce. Wystarczy wyjąć go z pudełka, włożyć do gniazdka elektrycznego i wpiąć do niego dowolne urządzenie elektryczne. 

 

Oszczędzaj pieniądze w każdym pomieszczeniu i miej kontrolowany pobór mocy

FIBARO Wall Plug pozwala na rzeczywistą kontrolę ilości pobieranej energii elektrycznej. Kryształowy pierścień LED informuje domowników kolorowym światłem o aktualnym obciążeniu podłączonego urządzenia elektrycznego. Po przekroczeniu dopuszczalnego obciążenia 2,5 KW uruchomiony zostanie alarm.

Bezpieczeństwo Dzieci

plug_06

Urządzenie zostało wyposażone w specjalną, wbudowaną wewnątrz zaślepkę, która uniemożliwia kontakt z elementami przewodzącymi prąd . Jest to szczególnie przydatne przy ochronie naszych najmniejszych pociech, których ciekawość świata i pomysłowość są nieograniczone.

Opiekunka do dzieci

Podłącz do Wall Plug'a komputer bądź TV w pokoju dzieci i zdalnie decyduj kiedy Twoje pociechy mogą korzystać z podłączonych urządzeń. Możesz ustalić stałe, jasne, dzienne harmonogramy dostępności TV lub komputera dla Twoich dzieci bądź doraźnie kontrolować ich działanie.