INSTALACJA SYSTEMU

System Fibaro można zainstalować w każdym mieszkaniu, domu, biurowcu, głównym założeniem systemu jest bezinwazyjna instalacja. 

Instalacja polega na wykręceniu włącznika lub gniazda i umieszczenie modułu w jego puszce. Następnie wystarczy połączyć nasz moduł z przewodem wyjściowym np. idącym do lampy oraz włącznikiem. Teraz tylko przykręcamy włącznik i gotowe. 

Już nie musisz kłaść kilometrów przewodów elektrycznych i magistralnych, kłuć ścian, robić przeróbek, remontu domu. Nie ma możliwości uszkodzenia, nadłamania przewodów magistralnych ponieważ komunikacja odbywa się bezprzewodowo a moduły tworzą między sobą sieć MESH. Każdy element systemu jest jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem co eliminuje problemy z zasięgiem.

System w każdym momencie można rozbudować bez dodatkowych przewodów i rozdzielni. Instalacja nie musi być projektowana na etapie budowy ponieważ można go zainstalować do każdej istniejącej instalacji elektrycznej, również instalacji dwużyłowej starego typu. Nasze urządzenia ( ściemniacze) jako jedyne na świecie nie potrzebują do pracy przewodu neutralnego.